ANOV Günlük Yaşam ve Rehabilitasyon Merkezi Mal Alımı İçin İhale İlanı

Anadolu Otizm Eğitim ve Mücadele Geydirici Vakfı, İzmir Kalkınma Ajansı Yarımada Sürdürülebilir Kalkınma Programı kapsamında sağlanan mali destek ile İzmir’de ANOV Günlük Yaşam ve Rehabilitasyon Merkezi Projesi için iki adet mal alımı ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.

İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren İhale Dosyası Mustafa Kemal Paşa Mah. Atatürk Cad. No: 47 Yelki – Güzelbahçe / İzmir adresinden veya www.anadoluotizm.org ve www.izka.org.tr internet adreslerinden temin edilebilir.

 

LOT 1: Bilgisayar ve Sistem Donanımı mal alımı ihalesi kapsamında, server, diz üstü bilgisayar, masa üstü bilgisayar, bilgisayar ekranı, ethernet switch, harici bellek, access point repeater ve fotoğraf makinası alımı gerçekleştirilecektir.

Bilgisayar ve Sistem Donanımı İhale Dosyası

 

 

LOT 2: Klima Sistemi mal alımı ihalesi kapsamında, VRV sistem klima iç ve dış üniteleri, salon tipi birebir klima, uzaktan ve merkezi kumandalar ve VRV bağlantı elemanları alımı gerçekleştirilecektir.

Klima Sistemi İhale Dosyası

 

 

Teklif teslimi için son tarih ve saati: 30/03/2016, 13:00’tür.

Gerekli ek bilgi ya da açıklamalar; www.anadoluotizm.org ve www.izka.org.tr’de yayınlanacaktır.

Teklifler, 30/03/2016 tarihinde, LOT 1 için saat 14:00’te, LOT 2 için saat 15:00’te Mustafa Kemal Paşa Mah. Atatürk Cad. No: 47 Yelki – Güzelbahçe / İzmir adresinde yapılacak oturumda açılacaktır.

 

To Top