İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi , İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü , İzmir Ekonomi Üniversitesi ziyaretlerimiz

img_2504

Anadolu Otizm Vakfı heyetimiz Yönetim Kurulu Başkanımız Nüvit Uyar, Vakıf Koordinatörümüz Ali Sapmaz, Sosyal Projeler Koordinatörümüz Engin Akkaya, Ekonomi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. F. N. Can ŞIMGA-MUĞAN’ı makamında ziyaret ederek üniversite ve ANOV arasında vakıf projeleri ile ilgili geliştirilecek işbirliğini görüştüler. Toplantı neticesinde protokolün en kısa zamanda oluşturulması için fikir birliği oluşmuştur.

img_2506

Anadolu Otizm Vakfı heyetimiz Yönetim Kurulu Başkanımız Nüvit Uyar, Vakıf Koordinatörümüz Ali Sapmaz, Sosyal Projeler Koordinatörümüz Engin Akkaya, İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Galip AKHAN makamında ziyaret ederek üniversite ve ANOV arasında vakıf projeleri ile ilgili geliştirilecek işbirliğini görüştüler. Toplantı neticesinde protokolün en kısa zamanda oluşturulması için fikir birliği oluşmuştur.

img_2577

Anadolu Otizm Vakfı heyetimiz Yönetim Kurulu Başkanımız Nüvit Uyar, Kurucu Mütevelli Üyemiz Yeşim Uyar, Vakıf Koordinatörümüz Ali Sapmaz, Sosyal Projeler Koordinatörümüz Engin Akkaya, İzmir Yüksek Teknoloji Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Güden’i makamında ziyaret ederek üniversite ve ANOV arasında vakıf projeleri ile ilgili geliştirilecek işbirliğini görüştüler. Toplantı neticesinde işbirliği protokolün en kısa zamanda oluşturulması için fikir birliği oluşmuştur.

To Top